Potraviny a stravovanie

Predaj rybieho oleja spustený

Mnohí z vás sa už nevedeli dočkať. Konečne po dlhej dobe prichádzame oficiálne s predajom rybieho oleja z treščej pečene, ktorý sme pripravili v spolupráci so spoločnosťou Galvex. Zistite všetky dôležité informácie o tom, ako tento produkt správne používať pre svoje zdravie.

img

Tekutý rybí olej z treščej pečene v predaji

Rybí olej je jedna z mála technologicky spracovaných živín, ktorú môžete považovať za superpotravinu. Domnievame sa, že práve tento produkt patrí medzi úzku skupinu superpotravín, ktoré naše zdravie i kondíciu udržujú v špičkovej forme už po dlhé roky. Tento tekutý rybí olej z treščej pečene považujeme za také malé zdravotné "poistenie". V predajnej sekcii si môžete naštudovať veľmi dôležité informácie, ktoré vám poskytnú odpovede na nasledovné dôležité otázky:

 • Prečo vôbec potrebujeme rybí olej ako jeden zo zdrojov omega-3 mastných kyselín?
 • Prečo sú omega-3 mastné kyseliny tak veľmi dôležité a prečo je ťažké zohnať ich v dobrej kvalite?
 • Aká je výživová hodnota rybieho oleja z treščej pečene?
 • Ako je kontrolovaná kvalita rybieho oleja z treščej pečene?
 • Ako správne dávkovať rybí olej z treščej pečene?
 • Ako treba s rybím olejom manipulovať aby sa neznehodnotil?
 • Ako vám rybí olej doručíme my?

Rybí olej z treščej pečene, Vlado Zlatoš


Rybí olej v našom internetovom obchode predávame po 3 baleniach naraz. Menší odber zabezpečuje ktorákoľvek lekáreň na Slovensku. Pri správnom skladovaní a používaní však produkt využijete aj pri odbere troch kusov naraz. Všetky ale musíte skladovať v chladničke. Ak si želáte zakúpiť produkt v menšom množstve, informujte sa prosím v lekárni aj na základe tohto článku. Stiahnite si a vytlačte leták, ktorý ukážete lekárnikovi a on bude vedieť presne produkt objednať v prípade, že lekáreň produktom zatiaľ nedisponuje.

Rybí olej z treščej pečene, Vlado Zlatoš

Tekutý rybí olej a cenová zaujímavosť

Rybí olej z treščej pečene je veľmi lacná superpotravina (paradox že?), na ktorej nemusíte šetriť. Ak si prepočítate cenu za jednu dávku, tak vám vychádzajú zaujímavé čísla:

 • 200g balenie (jedna dávka je cca 2,5g / deň) = balenie obsahuje 80 dávok
 • čiže na 80 dní vám vydrží jedno balenie ak olej konzumuje jedna osoba
 • 80 dávok = 5 eur (cena v našom obchode, 15 eur za 3 balenia) = 0.06 eur / dávka
 • štvorčlenná rodina potrebuje denne 4 dávky = 0,25 eur (jedno balenie vydrží 20 dní)
 • za celý rok jedna 4 členná rodina spotrebuje okolo 18 balení = 90 eur

Táto cena nepredstavuje žiadne finančné zaťaženie v porovnaní s hodnotou, ktorú produkt poskytuje oproti iným potravinám, či výživovým doplnkom. Rybí olej je jedna z mála potravín, ktorú môžete (a mali by ste) používať nepretržite po celý život. Viac podrobných informácií čítajte TU.

UPOZORNENIE z dňa 27.8.2013: ospravedlňujeme sa zákazníkom za zvýšenie ceny rybieho oleja. Po prepočítaní všetkých baliacich, poštovných a manipulačných poplatkoch sme s prekvapením zistili, že všetky náklady na odoslanie balíka oleja prevyšujú sumu (a dosť výrazne), ktorú sme od zákazníkov inkasovali (pôvodne 15 eur). To znamená že všetky objednávky rybieho oleja sme omylom doplácali z vlastných peňazí. Od 27.8.2013 sa preto cena 3 balení rybieho oleja zvýšila na 25 eur. Aktuálne výpočty sú: 80 dávok = 0.10 eur (4 dávky = 0.41 eura), na celý rok 4 členná rodina spotrebuje okolo 18 balení = 150 eur v našom internetovom obchode. Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie. 

Technické parametre produktu:

 • Hmotnosť jedného balenia je 200g ± 4,5 %.
 • U nás predávame 3 balenia rybieho oleja naraz (3x 200g).
 • Fľaša pre olej je vyrobená z nezávadného plastu (farba biela, nepriesvitná fľaša).
 • 1 čajová lyžička oleja 2,5 ml (2,3 g) obsahuje:
  • vitamín A (retinol) 850 µg (106 % ODD)
  • vitamín D (cholekalciferol) 5,8 µg (116 % ODD)
  • omega-3 mastné kyseliny 524 mg, z toho:
   • EPA 175 mg
   • DHA 242 mg
   • ALA 30 mg
 • Výrobca: GALVEX, spol. s r. o., Jegorovova 37, 974 01 Banská Bystrica, Slovenská republika www.galvex.sk

Rybí olej nutričná tabuľka, Vlado Zlatoš

Veríme, že rybí olej z treščej pečene, sa stane aj pre vás veľmi užitočný nástroj, pomocou ktorého môžete účinne bojovať za lepšiu verziu samého seba. Na tejto ceste vám nekonečne držíme palce.

 

Súvisiace odkazy:

 

Dôležitú diskusiu na tému omega-3 MK a ich možných rizikách, si s expertom MUDr. Michalom Pijakom prečítajte TU

 

Zuzanach
Pridané: 01.02.2017, 08:10
Reagovať
Pridané: 01.02.2017, 08:10
Reagovať
Rybí olej
Dobrý deň pán Zlatoš,
Týmtop by som Vás chcela poprosiť o radu, rybí olej kupujem u svojej pediatričky(fin clube) v tabletkách. Viem že je veľmi háklivý. Ona ho máva bežne uskladnený v ambulancii pri izbovej teplote.
Myslíte, že takto uskladnený bude už pokazený?? Čo je lepšie forma tabletiek ,alebo sirupu?? A kde v prípade zohnať v dobrej kvalite??
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 03.02.2017, 18:54
Reagovať
Pridané: 03.02.2017, 18:54
Reagovať
Re: Rybí olej
Neviem odpovedat na otazku, ci je alebo nie je pokazeny. My ho skladujeme v hladnicke pred dorucenim zakaznikom, hoci ani vyrobca to neodporuca ako standard. Ja si myslim, ze je rozumnejsie tieto citlive oleje skladovat v chlade. Napriklad v USA je to uplne normalna vec tak nerozumiem, preco u nas na to este neprisli:

https://www.youtube.com/watch?v=brfgKYWNP9Y&t=39s
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
evelinmary.blog
Pridané: 05.08.2016, 08:50
Reagovať
Pridané: 05.08.2016, 08:50
Reagovať
Pôvod rybieho oleja
Dobrý deň, chcela by som vedieť z akého chovu pochádzajú ryby, z ktorých vyrábate rybí olej? Ide o ryby voľne žijúce alebo o klasický chov? Vopred ďakujem za odpoveď.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 05.08.2016, 09:22
Reagovať
Pridané: 05.08.2016, 09:22
Reagovať
Re: Pôvod rybieho oleja
Dobry den, my olej nevyrabame, olej spracovava spolocnost Galvex (Banska Bystrica) a surovinu si nakupuje na svetovom trhu od vlastnych dodavatelov. Olej nie je vyrabany fermentovanou cestou, na to si budete musiet priplatit za inu znacku. Kazda sarza ma svoj kontrolny protokol, ktory vyzera nasledovne:

https://produkty.vladozlatos.com/project/files/pages/1945/ro-certifikat-vzor.pdf

Neviem ci po vzhliadnuti tohto dokumentu bude pre vas predmetne vediet odpoved na vasu otazku, lebo ju nepoznam ani ja. Okrem toho toto nie je cerstva ryba, u ktorej by zalezalo na povode a kvalite chovu, kvoli obsahu o-3 v mase. Toto je uz samotne o-3 a kupujete si ho pre to, aby ste ho telu dodala kedze potraviny ktore konzumujeme, ich uz maju velmi malo. Riesenim mozu byt za istych okolnosti este ustrice:

https://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi/konzumujte-cerstve-ustrice-aspon-raz-za-mesiac.html
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
juraj5112
Pridané: 04.11.2014, 17:04
Reagovať
Pridané: 04.11.2014, 17:04
Reagovať
Rybí olej
Zdravím, chcel by som sa opýtať čo hovoríte na kvalitu tohto oleja:

http://www.fitform.sk/kategoria/vitaminy-a-mineraly/essentials/olimp-gold-omega-3-60-kaps/

Ďakujem.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 25.11.2014, 22:37
Reagovať
Pridané: 25.11.2014, 22:37
Reagovať
Re: Rybí olej
Zdravim, preco si myslite, ze mam kompetenciu na tuto otazku odpovedat? Zalezi predsa od sirokych okolnosti, od produkcie, logistiky, certifikatov, atd...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Foxynka
Pridané: 13.08.2014, 13:54
Reagovať
Pridané: 13.08.2014, 13:54
Reagovať
Rybí olej
Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či teraz v tomto období (vrcholiace leto, teploty cca 25 - 30 stupňov)môžem objednať olej v lekárni. Podľa Vašich zásad by sa nemal olej distribuovať v letnom období. Takže ani lekáreň mi ho teraz neobjedná ?
Ďakujem za odpoveď.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 09.09.2014, 00:09
Reagovať
Pridané: 09.09.2014, 00:09
Reagovať
Re: Rybí olej
Co sa deje v lekarnach, to vam muse prezradit personal. My ho distribujeme aj v teple, ale od vyrobcu k nam ide v klimatizovanom aute, skladujeme to v chladnicke a ked posielame zakaznikom tak len zaciatkom tyzdna 1. tr. aby bol olej na druhe den kde ma...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
thaarm
Pridané: 19.05.2014, 16:30
Reagovať
Pridané: 19.05.2014, 16:30
Reagovať
čistenie
Dobrý deň, pri výrobku sa uvádza že sa /jedná sa o vysoko čistený rybí olej/ Zaujímalo by ma o aké čistenie ide. Zo zdroja http://www.squidoo.com/fish_oil ma znepokojili informácie: "Vyhýbajte sa rybiemu oleju, ktorý prešiel molekulárnou destiláciou. Proces destilácie pozmení prírodnú formu oleja. Áno, dokáže odstrániť niektoré toxíny, ale olej už nie je viac vo svojej prírodnej forme. Molekulárna destilácia spôsobuje, že olej je zoxidovaný a nie je nič horšie ako zoxidovaný olej. Ak váš rybí olej bol molekulárne destilovaný, mali by ste sa spýtať ako silne znečistený musel byť rybý olej, aby sa musel použiť taký agresívny čistiaci proces.

Molekulárna destilácia je jediný známy vedecký proces, ktorý efektívne a úspešne odstráni nielen ťažké kovy ale aj PCB a iné škodlivé toxíny. Redukuje ich na množstvá, ktoré sú považované za bezpečné, čo sa týka konzumácie pre ľudí.

Niektoré spoločnosti používajú v procese molekulárnej destilácie lacné rozpúšťadlo hexán, ktorého zvyšky sa dajú nájsť v konečných produktoch. Iné používajú etanol." Pri molekulárnej destilácii sa rybí tuk musí najskôr chemicky upraviť esterifikovať a potom zahriať......
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 28.05.2014, 23:15
Reagovať
Pridané: 28.05.2014, 23:15
Reagovať
Re: čistenie
Dakujeme za cenne postrehy, ano je to znepokojujuce. Kontaktoval som ihned dodavatela. Vzhladom na to, ze oni podpisuju s vyrobcom nejaku zmluvu o mlcanlivosti, ktora sa tyka vyrobnych postupov, mi boli poskytnute ciastocne uspokojive odpovede, ciastocne nie. Nedozvedel som sa akou metodou je olej vyrabany a ci je nejako cisteny. Na niektore odpovede cakam. Co ma vsak uspokojilo je fakt, ze v nasom oleji sa peroxidacia oleja kontroluje pri kazdej sarzi (seriozna certifikacia). Cize olej ktory predavame nie je oxidovany, pokial dodrzime vsetky nalezite opatrenia, ktore sme si stanovili (tyka sa to logistiky a pocasia, vid predajne texty). V tychto textoch mame aj vzor certifikatov ktore to potvrdzuju a poukazuje sa tam aj na obsah rozpustadiel, ktory nesmie prekrocit normu, ktorej produkt podlieha. Vyrobca mi navrhol stretnutie na diskusiu o tom, co ine by sa mohli este sledovat a certifikovat, aby bol olej 100% koser...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Mirka
Pridané: 18.01.2014, 15:16
Reagovať
Pridané: 18.01.2014, 15:16
Reagovať
pomer tukov
Dobrý deň. Zaujímalo by ma, aký pomer tukov(mufa,pufa,sfa) má rybí tuk z celej ryby konkrétne z tresky. Ďakujem.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 01.02.2014, 13:48
Reagovať
Pridané: 01.02.2014, 13:48
Reagovať
Re: pomer tukov
Rybi olej je prakticky iba PUFA tuk. Tu ale nejde o to, hladat idealnu potravinu, ktora ma idealny pomer medzi vsetkymi druhmi tukov, ale o to, aby si to clovek vedel vyskladat. V skupine PUFA je potrebne, aby mininalne 1/3 pochadzala z omega-3 zdrojov, comu rybi olej napomaha.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Lucia LEhmanova
Pridané: 08.11.2013, 12:04
Reagovať
Pridané: 08.11.2013, 12:04
Reagovať
liečba zápalu r.olejom
Dobrý deň,
mamina má zápal sedacieho nervu a už vyše 4 mesiacov jej to neustupuje, bola u lekára a ten jej povedal že má byť v klude a nejake lieky jej dal, ktore moc nezaberaju (napr.flektor) lenze ona nemoze lezat ani sediet, skor jej pomaha stat..niekde som citala ze rybí olej pomaha pri liecbe zapalu sedacieho nervu..nemate s tym skusenosti pripadne neviete poradit nejakeho specialistu, ktory by jej vedel pomoct. Dakujem
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 18.11.2013, 16:34
Reagovať
Pridané: 18.11.2013, 16:34
Reagovať
Re: liečba zápalu r.olejom
V tomto smere bude urcite treba kontaktovat specialistu, mozno prave MUDr. Michala Pijaka u nas z webu:

http://www.vladozlatos.com/filozofia/nasi-experti.html

Co vsak urcite odporucam znizit akukolvek konzumaciu rastlinnych tukov (vcitane orechov) a nasadit konzumaciu saturovanych a mono-nenasytenych tukov. V clanku ktory pripravujeme sa dozviete aj preco.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Ivuska
Pridané: 25.09.2013, 11:06
Reagovať
Pridané: 25.09.2013, 11:06
Reagovať
dodatok
Maly dodatok - nedal by sa rybi olej vyrabat bez vit. A? Retinol je bohato obsiahnuty vo vajecnych zltkach, syroch i masle ci semenach, ktore urcite kazdy, kto nasleduje Tvoje rady konzumuje v dostatocnom mnozstve.
Dakujem,
I.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 03.10.2013, 23:43
Reagovať
Pridané: 03.10.2013, 23:43
Reagovať
Re: dodatok
Nedal, ale ak by bol vyrobeny nie z pecene, tak tento problem ti odpada. Ale nemyslim si ze vitamin A je problemovy alebo nejako extra dostatkovy:

http://www.tandfonline.com/doi/abs/10.1080/10408399209527563
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Ivuska
Pridané: 06.03.2014, 13:40
Reagovať
Pridané: 06.03.2014, 13:40
Reagovať
Re: Re: dodatok
Ahoj Vlado,
zial, musim potvrdit, ze z oleja mi vypadavaju vlasy, a to vo velkom. Odkedy som posledne pisala som ho nebrala a stav sa upravil. Nic ine som nemenila. Po case som si ho objednala u vas a opat zacala brat, behom tyzdna vlasy zacali opat hufne vypadavat, takze ho vysadzujem :( Ostavaju mi asi len kapsule z lekarne diskutabilnej kvality :( Alebo radsej ziadne ako zle?
Dik,
Iva
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
aja
Pridané: 29.12.2014, 22:00
Reagovať
Pridané: 29.12.2014, 22:00
Reagovať
Re: Re: Re: dodatok
Dobry den,uz sa Vám upravil problém s vlasmi? Zvažujem uzivanie oleja,az som narazila na váš prispevok...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 11.03.2014, 23:23
Reagovať
Pridané: 11.03.2014, 23:23
Reagovať
Re: Re: Re: dodatok
Fakt zaujimave, neviem si to vysvetlit ale rad by som poznal dovody tejto reakcie...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Ivuska
Pridané: 25.09.2013, 08:00
Reagovať
Pridané: 25.09.2013, 08:00
Reagovať
vypadavanie vlasov a hypervitaminoza A
Ahoj Vlado,
mam vazny problem - uz niekolko mesiacov mi intenzivne vypadavaju vlasy. Patrala som po pricine a nakolko som nezmenila nic okrem zacatia uzivania rybieho oleja, spajam si to s prebytkom vit. A - podla informacii z tohto odkazu: http://eutrofia.sk/node/144
Aky je Tvoj nazor? Stratila som asi polovicu vlasov, bola som na vysetreni krvi (na zelezo, zinok a pod.) aj na hormonalny profil (vsetko OK).
Na zaklade clankov z tohto blogu som zo zaciatku som uzivala 1 polievkovu lyzicu denne a 4 cps - zjavne privela, ale na to som prisla asi po 2 mesiacoch. Potom som na mesiac olej uplne vysadila, ale situacia sa nezmenila. Teraz si davam 1 čl denne + 2 cps, lebo verim v jeho pozitivne ucinky, ale vlasy stale padaju.
Stravujem sa podla Tvojich rad, pravidelne konzumujem WP a cvicim 3-5x tyzdenne (vacsinou silovo).
Aky je Tvoj nazor? Ako sa vlastne vit.A z tela odbura, prip. ako je mozne znizit jeho koncentraciu v organizme?
Vies si predstavit, ze ako zena mam z toho obrovsky stres.
Dakujem velmi pekne,
Ivka
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 03.10.2013, 23:39
Reagovať
Pridané: 03.10.2013, 23:39
Reagovať
Re: vypadavanie vlasov a hypervitaminoza A
Ahoj Ivana, nie som si isty, ci prave rybi olej mal na to nejaky vplyv. Detaily o hormonalnych vysetrenia nepises, najma stitna zlaza moze mat na to silny vplyv (hladaj dovody pre Thyroid problems), dalej to moze byt sposobene atakom imunitnej sustavy (vyhladaj: Alopecia areata), infekciou alebo zapalom napriklad z prilis vysokej konzumacie omega-6 (hladaj: Scalp infections), alebo aj z nejakych skitych ochoreni pokozky. Urcite ti vsak budem pri hladani dovodu drzat palce, daj nam vediet ako sa to vyvija.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Ivuska
Pridané: 04.10.2013, 08:42
Reagovať
Pridané: 04.10.2013, 08:42
Reagovať
Re: Re: vypadavanie vlasov a hypervitaminoza A
Ahoj Vlado,
dakujem za tipy, budem skumat.
Spajam si to s vit. A nakolko mi tiez praskaju pery a robia sa kutiky.
Stitnu zlazu mi vysetrili a bolo to v poriadku.
Na koznom mi dal Neocapil, zinok a methionin.
Rybi olej som prestala uzivat, pre istotu, ale stav sa nezmenil.
Ake detaily z hormonalnych vysledkov by si potreboval k posudeniu?
Dakujem,
I.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 04.10.2013, 14:38
Reagovať
Pridané: 04.10.2013, 14:38
Reagovať
Re: Re: Re: vypadavanie vlasov a hypervitaminoza A
Ja asi aj ziadne, to potrebujes skonzultovat so specialitom, ktory ma k dospozicii dalsie moznosti na vysetrenia. Rasto Pijak by ti s tym mozno vedel pomoct, skus kontaktovat jeho:

https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Ivuska
Pridané: 04.10.2013, 18:49
Reagovať
Pridané: 04.10.2013, 18:49
Reagovať
Re: Re: Re: Re: vypadavanie vlasov a hypervitaminoza A
Ahoj, dakujem, skontaktujem ho. Ale som si takmer ista ze je to olejom - vcera som si dala po dlhsom case 1 caj.lyzicku a dnes mam dopraskane pery a obrovsky kutik k tomu. :-( nema nik podobne skusenosti? Prebytok omega 6 neviem urcit, stravujem sa podla vasich rad, tak to je snad ok. Kazdopadne dakujem Za Tvoj cas.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
mirina
Pridané: 18.09.2013, 19:57
Reagovať
Pridané: 18.09.2013, 19:57
Reagovať
preco
ahoj vlado, prečo sa mi nedá objednať rybí olej tu na stránke?
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 21.09.2013, 10:55
Reagovať
Pridané: 21.09.2013, 10:55
Reagovať
Re: preco
Ahoj, olej sa da objednat, len po kliknuti na "objednat" si nezabudni vsimnut tuto vetu na vrchu stranky:


Počet položiek v nákupnom košíku: 1. Zobraziť obsah košíka Vyprázdniť košík
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
mirina
Pridané: 25.09.2013, 20:55
Reagovať
Pridané: 25.09.2013, 20:55
Reagovať
Re: Re: preco
Uz som na to prisla, dakujem.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Jano.S
Pridané: 14.09.2013, 15:56
Reagovať
Pridané: 14.09.2013, 15:56
Reagovať
rybí olej
Ahoj Vlado, ako je to prosím ťa so skladovaním tohto oleja v chladničke (teoreticky sa to takmer nikde nevylučuje)+aký je tvoj názor na klasické tablety rybieho oleja dostupné v obchodoch so športovou suplementáciou (od predajcov nemám dostatočné informácie ako je tento tabletový tuk ne/stabilný ). Vďaka za odpoveď
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 21.09.2013, 10:40
Reagovať
Pridané: 21.09.2013, 10:40
Reagovať
Re: rybí olej
Ahoj, rybi olej odporucam skladovat v chladnicke. Teplota nad 20 stupnov uz moze byt rizikova. Detaily o problemoch inych rybich olejov, sme popisali v diskusii tohto clanku, treba sa zacitat.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Jano.S
Pridané: 21.09.2013, 17:00
Reagovať
Pridané: 21.09.2013, 17:00
Reagovať
Re: Re: rybí olej
Jasné, prečítal som všetko čo bolo treba aj od Westona Price-a a vyzerá to že olej z treščej pečene nemá konkurenciu :)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Juraj
Pridané: 01.09.2013, 19:48
Reagovať
Pridané: 01.09.2013, 19:48
Reagovať
Juraj
Ahoj
Ja som mal rybí tuk ešte tu staršiu verziu v tej velkej flaši a odlieval som si ju do malej sklenenej ciernej flasticky. Teraz som ju uz dopil ako 2. v poradi no uz olej prelievat nebudem lebo ani ta druha flasticka mi netesnila asi. Ten vrchnák na nej sa pretačal asi z dôvodu tej klskosti a dokonca taktiež začal divne chutiť tak trpko by som povedal čo som pripisoval tomu, že som ho skladoval v špajzi uplne dole na zemi pod regalom vedľa starich topanok :D v dvoch zelenych mikrotenovych vreckách. No asi sa tam dostaval vzduch a aj ten vrchnak z vnutornej strany bol tym tukom zalepeny a žltkasty...
a teda:
1. Pišeš že by tuk skladujete v pivnici. Ja som sa tomu bal kvoly vlhkosti, to vadiť nebude?
2.Inak fakt sa môže olej dotýkať kovu? ja som ho dával na plastovú veľkú ližičku podľa oka.
3. Tie 3 mesiace po otvorení patrí aj pre tu staršiu verziu od galvex? 900ml?
4. Mohol by si do članku dopísať ako ma vyzerať správny tuk a ako si budem 100% istý že je pokazený?
Naozaj vďka všetko dobré želám.
Ešte raz dik ;)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 04.09.2013, 00:08
Reagovať
Pridané: 04.09.2013, 00:08
Reagovať
Re: Juraj
1. Ak je olej riadne zabaleny v chlade, tak vlhkost mu vadit nebude
2. Ako sa moze olej dotykat kovu ked je vo flaske?
3. Plati aj na tu, tam k oxidacii dochadza este skor, pretoze flasa je velka a vela vzduchu vo vnutri.
4. To sa da zistit len podla chute a pachu (smradu)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Juraj
Pridané: 02.09.2013, 07:02
Reagovať
Pridané: 02.09.2013, 07:02
Reagovať
Re: Juraj
Ešte PROSÍM mám niekoľko nejasnosti ohľadom tohto produktu:
1. Aka farba (ne)pokazeneho rybieho tuku mi mala asi tak približnr byť?
2. Ak z fľaštičky odkrutim vrchnak vadi že je na vnutornej strane zalepeny tym olejom a teda je už po dlhšej dobe žlty? To asi môže znamenať že sa tam dostal vzduch však?
3. Ten veľky olej 900ml ak som ho otvoril max 4x no uz je tam z neho asi tak 30% Tak sa aj nanho vztahuje ta rychla spotreba od polovice fľaštičky ak ho neotvaram pravidelne? No teraz uz asi budem ale mohol by byť ešte teraz ok? za tie 4 otvorenia?
4. Čo poškodi horšie rybi tuk respektíve kedy sa stane veľmy škodlivim pôsobenim nadmernej teploty alebo mrazom?
5. Posledných pár mesiacov sa mi začali robiť kútiky ktore sa mi nikdy pred tým v živote nerobily to asi môže byť ďalšia známka že som konzumoval pokazeny rybi olej?
Ešte raz 100x Vdaka ;)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 04.09.2013, 00:13
Reagovať
Pridané: 04.09.2013, 00:13
Reagovať
Re: Re: Juraj
1. Podla farby sa pokazenost zistit asi neda.
2. Vzduch sa tam dostane predsa vzdy ked flasu otvoris a tym padom vznika stale vacsie a vacsie riziko oxidacie. To co je nalepene na vrchnaku je pravdepodobne pokazeny olej.
3. Na 900ml flasu sa spotreba uplatnuje este rychlejsie, to je nevyhoda velkeho balenia, zvysny olej co nespotrebujes sa rychlo pokazy.
4. Oboje.

Co mas kutiky z pokazeneho oleja? To asi nie, moze to mat suvis so zelezom ci vitaminmi B skupiny.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
eva9
Pridané: 18.08.2013, 13:37
Reagovať
Pridané: 18.08.2013, 13:37
Reagovať
od 3 rokov?
Dobrý deň, rodinka Zlatošových.
V jednom článku ste písali, že olej dávate aj svojej dcérke. Ja by som ho chcela dávať ťiež 2 roč. synovi. Na stránkach galvex.sk je uvedené, že nie je vhodný do 3 rokov, tak ma to trochu zmiatlo. Je to kvôli problémom pri schvaľovaní?
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 20.08.2013, 22:35
Reagovať
Pridané: 20.08.2013, 22:35
Reagovať
Re: od 3 rokov?
Olej pre vasho synceka nemozem oficialne odporucit presne z tych dovodov, ktore uvadzate. My sa riadime vlastnym rozumom na vlastnu zodpovednost. Nasej dcerke pridavam do mlieka aj nas Wellness Protein alebo srvatkovy protein z krav pasucich sa na trave (samozrejme vo velmi malom mnozstve), pricom taketo produkty su az od 14 rokov odporucane. 2-3 kvapkami oleja vsak nic nepokazite, jedine, na co si musite dat naozaj pozor, je kvalita oleja.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Marta66
Pridané: 07.08.2013, 13:20
Reagovať
Pridané: 07.08.2013, 13:20
Reagovať
Ďakujem
Som Vám vďačná, že ste sa nám postarali o tento bezpečný "liek". Viem, že olej z treščej pečene z iných zdrojov je oveľa drahší a nabetón menej bezpečný. Viem si predstaviť, koľko Vás stojí síl, času a starostí, aby ste nám dodali naozaj nepokazený olej. Bezpečnosť potravín je v našich končinách až na poslednom mieste. A tie peniaze Vám to určite nenahradia. Ešte raz ďakujem.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.08.2013, 22:17
Reagovať
Pridané: 12.08.2013, 22:17
Reagovať
Re: Ďakujem
Dakujeme za pochvali Marta, zial prave v tomto pocasi narazame na nedockavych zakaznikov, ktorym by sme radi poslali oleje, ale pokial nebudu teploty pod 25 stupnov, tak sa ich tak skoro nedockaju. Nechceme zlyhat pri logistike, kvalita oleja musi byt uchovana za kazdu cenu. Inak sa to neoplati. Este raz vdaka.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
flamo
Pridané: 30.07.2013, 14:39
Reagovať
Pridané: 30.07.2013, 14:39
Reagovať
Rybí tuk - 1 Ks
Ahoj Vlado,

chcel by som sa opýtať či uvažujete o predaji Rybieho tuku aj po 1 kuse?

Ďakujem
Igor
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 30.07.2013, 16:04
Reagovať
Pridané: 30.07.2013, 16:04
Reagovať
Re: Rybí tuk - 1 Ks
Ahoj Igor, nad tym neuvazujeme, ale jeden kus si mozes zakupit v hociktorej lekarni. Staci im priniest ten letak, aby ti taky objednali.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
flamo
Pridané: 07.08.2013, 09:03
Reagovať
Pridané: 07.08.2013, 09:03
Reagovať
Re: Re: Rybí tuk - 1 Ks
Ahoj Vlado,


tak objednal som si to za pomoci vášho letáku cez lekáreň. Bol som prekvapený aká malá je ta fľaštička. Už som začal aj s konzumáciou a prehovoril som na to aj manželku.

Igor
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.08.2013, 22:14
Reagovať
Pridané: 12.08.2013, 22:14
Reagovať
Re: Re: Re: Rybí tuk - 1 Ks
Skvele spravy Igor, gratulujem. Precitaj si podrobne aj dalsie informacie o produkte, aby si nebol prekvapeny ako naposledy s objemom oleja:

http://produkty.vladozlatos.com/rybi-olej-z-trescej-pecene.html
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vítek L.
Pridané: 21.07.2013, 23:03
Reagovať
Pridané: 21.07.2013, 23:03
Reagovať
ryby_tuk
Zdravim Vlado, rad bych se zeptal, jestli je mozne poslat Vas ryby tuk do CR? Dekuju.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 28.07.2013, 14:06
Reagovať
Pridané: 28.07.2013, 14:06
Reagovať
Re: ryby_tuk
Mozne to je, ale neodporucal by som to kvoli vysokemu riziku pokazenia. Ked bude jesen alebo zima, to uz bude realne. Radsej by som sa pokusil zohnat v CZ nejaku vhodnu alternativu.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Jakub12
Pridané: 19.07.2013, 22:55
Reagovať
Pridané: 19.07.2013, 22:55
Reagovať
Maličká oprava
Pekný deň prajem
Dovolím si upozorniť na chybičku vo výpočtoch. Jedno balenie= 80 dávok a stojí 5€. 500 centov/80 dávok = 6,25 centa= 0,0625 €ur. Tým pádom aj dávka pre 4 člennú rodinu stojí 25 centov alebo 0,25€. Len došlo k zámene €ur a centov no udrelo mi to do očí :)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 28.07.2013, 13:46
Reagovať
Pridané: 28.07.2013, 13:46
Reagovať
Re: Maličká oprava
Dakujem za upozornenie, prepisal som centy na eur.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Ivuska
Pridané: 17.07.2013, 14:34
Reagovať
Pridané: 17.07.2013, 14:34
Reagovať
spotreba
Ahoj,
aka je expiracia neotvorenej flase?
Ak pridu 3x200 g teda cca na 3 mesiace 1 flasa, vychadza to akurat podla odporucani, ale kolko maju tie neotvorene (za predpokladu spravneho skladovania samozrejme).
Dakujem,
Ivka
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 17.07.2013, 21:55
Reagovať
Pridané: 17.07.2013, 21:55
Reagovať
Re: spotreba
Neotvorený rybí olej z treščej pečene má záruku 1 rok a je potrebné skladovať ho pri nízkej teplote (do 20 stupňov Celzia) v miestnosti kde nesvieti slnko.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Silvia
Pridané: 15.07.2013, 20:30
Reagovať
Pridané: 15.07.2013, 20:30
Reagovať
vit. A
Zdravím. Zaujímalo by ma, či je pre mňa vhodné zakúpiť si tento rybí tuk, keďže mám priveľa betakaroténu (dlane a chodidlá mám zafarbené do žlta) a betakarotén je súčasťou vitamínu A. Momentálne užívam len kapsule a mám obavu, či sa nemôžem predávkovať vit. A, ak prejdem na tekutý rybí tuk. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď, za možnosť čítať tento blog a držím palce pri Vašej práci a vyvíjaní nových produktov, ktoré menia a skvalitňujú životy mnohých ľudí :)
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 15.07.2013, 23:36
Reagovať
Pridané: 15.07.2013, 23:36
Reagovať
Re: vit. A
V takom pripade by bolo mudrejsie si zakupit rybi olej ale z celej ryby (nie pecene), ktory neobsahuje vitaminy. Cize ak mate kapsulovu formu, je tam vysoko pravdepodobne, ze mate olej iba z cele ryby bez vitaminov (je to uvedene na obale). Inak dakujeme Vam za pochvalu, sme radi ze nas citate.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
moonika
Pridané: 15.07.2013, 17:36
Reagovať
Pridané: 15.07.2013, 17:36
Reagovať
Nedá sa objednať
Chcela som si olej objedať cez vašu stránku, ale nefunguje mi to. Aký je problém?
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
lynn
Pridané: 16.07.2013, 11:19
Reagovať
Pridané: 16.07.2013, 11:19
Reagovať
Re: Nedá sa objednať
Podobne som si chcela objednať rybí olej cez vašu stránku, ale pri kliknutí na "objednať" ma to hodí opať na stránku informácie o produkte. Môžete mi poradiť, kde je problém?
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 16.07.2013, 16:04
Reagovať
Pridané: 16.07.2013, 16:04
Reagovať
Re: Re: Nedá sa objednať
Damy, ak ste prihlasene, tak po kliknuti na "objednat" vas hodi spat do sekcie produkty.vladozlatos.com, kde sa vam uplne na vrchu zobrazi:

"V nákupnom košíku máte 1 položku. Zobraziť obsah košíka, Vyprázdniť košík".

Po kliknuti na "Zobrazit obsah kosika" uz pracujete dalej s objednavkou. Skontrolujte ci to naozaj tak funguje, olej, ako aj ostatne produkty sa nam predavaju denne bez problemov. Dakujem.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 15.07.2013, 23:26
Reagovať
Pridané: 15.07.2013, 23:26
Reagovať
Re: Nedá sa objednať
O aky problem ide? Ziaden tu neevidujem, ak je to mozne prosim poslite mi na email pripadne sceenshoty problemu. U mna vsetko funguje bez problemov.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
moonika
Pridané: 16.07.2013, 14:54
Reagovať
Pridané: 16.07.2013, 14:54
Reagovať
Re: Re: Nedá sa objednať
Mám rovnaký problém ako popísala pani Eva podomnou - po stlačení tlačidla objednať ma to hodí opäť na pôvodnú stránku. Nie je možné ten produkt naozaj objednať. Skúste si to cez nejaký profil a uvidíte.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Peterík
Pridané: 13.07.2013, 14:10
Reagovať
Pridané: 13.07.2013, 14:10
Reagovať
big pharma nespí
dnes som bol upozorneny na fakt, ze niektora slovenska TV(telku nepozeram) vcera pustila do eteru, ze vela omega3 sposobuju rakovinu prostaty.
tu su zahranicne zdroje:

http://edition.cnn.com/2013/07/12/health/salmon-cancer-time/index.html

http://www.cbsnews.com/8301-204_162-57593293/omega-3-fatty-acids-may-raise-prostate-cancer-risk/

http://www.telegraph.co.uk/health/healthnews/10172445/Omega-3-supplements-could-raise-prostate-cancer-risk.html

http://www.medicalnewstoday.com/articles/263179.php

http://www.abc.net.au/science/articles/2013/07/11/3801073.htm

mimochodom vsetko mainstream ovladajuci masy a vlastneny skupinkou ludi.
je toho samozrejme ovela viac.

nastastie zdravy rozum stale existuje a nasiel som ho na overenom mieste:

http://www.naturalnews.com/041154_fish_oils_scientific_study_science_fraud.html

tie nadnarodne konglomeraty, ktore su poprepajane a vlastnia media a pharmaceuticke koncerny, tak si chcu vyrobit zakaznikov aj touto cestou demagogie...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 15.07.2013, 22:57
Reagovať
Pridané: 15.07.2013, 22:57
Reagovať
Re: big pharma nespí
Peter vdaka za cenny postreh, mrzi ma najviac, ze tato sila propagandy sa dostava aj do medii, kde si ovecky pozri tuto spravu a potom podla nej aj konaju. Dik za cenny postreh od Mike Adamsa o tom, ako to vo svete "vedy" chodi... co ide sa dalo cakat.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Peterík
Pridané: 17.07.2013, 19:02
Reagovať
Pridané: 17.07.2013, 19:02
Reagovať
Re: Re: big pharma nespí
vdacne a pripajam dalsi link

http://www.ascentahealth.com/blog/entry/the-science-self-interest-darker-side-scientific-research
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 17.07.2013, 21:57
Reagovať
Pridané: 17.07.2013, 21:57
Reagovať
Re: Re: Re: big pharma nespí
Skvele citanie, opat vdaka Peto.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 18.07.2013, 20:46
Reagovať
Pridané: 18.07.2013, 20:46
Reagovať
Re: Re: Re: Re: big pharma nespí
Aby som bol objektivny, musim sem pridat este aj koment mojho dobreho priatela a experta na vyzivu, ktoreho velmi uznavam - Dr. Michala Pijaka. Ten na margo tychto vyskumov to zhrnul tak, ze pokojne tieto studie mozu byt pravdive, nakolko stabilita omega-3 olejov je velmi slaba. Aby som ho citoval presne, tak:

Hlavné riziko spočíva v tom, že všetky nenasýtené mastné kyseliny omega-3, -6, -9 sú najnestabilnejšie mastné kyseliny z hľadiska ich peroxidácie (rancidity). Takéto oleje sú jedným z hlavných zdrojov toxických kyslíkových radikálov v ľudskej strave. Medzi hlavné faktory, ktoré spôsobujú peroxidáciu mastných kyselín sú ovzdušie, teplo a svetlo.

Pokiaľ chce niekto zvýšiť príjem týchto kyselín, mal by si uvedomiť, že jediným bezpečným zdrojom je konzumácia potravín v čo najprirodzenejšom stave. V prípade konzumácie živočíšnych produktov, včítane rýb, by sa pri tepelnej úprave mali použiť iba nízke teploty, napr. varenie. Japonci a Inuiti konzumujú väčšinu produktov v surovom strave, prípadne varené.

Rozpory v názoroch na riziko rakoviny prostaty ale aj kardiovaskulárnych chorôb sa dajú vysvetliť vyššie uvedenými princípmi. Zvýšený príjem omega-3 v ich prirodzenej podobe znižuje riziko rakoviny prostaty a kardiovaskulárnych chorôb. Typickým príkladom sú Inuiti, ktorí konzumujú tradičnú stravu majú najnižší výskyt rakoviny prostaty a kardiovaskulárnych chorôb vo svete. Naopak konzumácia peroxidovaných tukov má opačné účinky...

ZDROJ: https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition
---
O tomto probleme exidacie vieme a velmi casto sme nan upozornovali aj v nasich clankoch. A ako sme problem oxidacie oleja vyriesili, sme dostatocne detailne popisali v tejto sekcii:

http://produkty.vladozlatos.com/rybi-olej-z-trescej-pecene.html
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
kuky969
Pridané: 10.08.2013, 09:37
Reagovať
Pridané: 10.08.2013, 09:37
Reagovať
Re: Re: Re: Re: Re: big pharma nespí
Zdravím ...a Mudr. BUKOVSKY da zase na stranku taketo info ...fakt ,clovek ktory nie je odbornik a dopodrobna neprestuduje vsetky informacne zdroje a rozne studie (co by mu zabralo niekolko dni cisteho casu) tak nevie co si ma o tom vsetkom mysliet ...( ale Vlado tebe verim !) citujem Bukovskeho :
Rybí olej nepomáha srdcu ani mozgu Tlačiť E-mail
ImageDve nové štúdie, ktoré sledovali vplyv výživových doplnkov s obsahom rybieho oleja, nedopadli ktovieako slávne.

V prvej sledovali viac ako 12 500 pacientov s cukrovkou 2. typu starších ako 50 rokov počas 6 rokov a zistili, že rybí olej nemal žiadny pozitívny efekt na ich kardiovaskulárne zdravie alebo riziko. Pacienti s cukrovkou mávajú 2 – 4-krát vyšší výskyt kardiovaskulárnych chorôb a porážky v porovnaní s ľuďmi, ktorí diabetes nemajú a užívanie doplnkov s rybím olejom túto situáciu za 6 rokov nijako neovplyvnilo. Veľká metaanalýza (analýza rôznych výskumov na rovnakú tému) ukázala rovnakú situáciu u ľudí, ktorí trpeli kardiovaskulárnymi ochoreniami: rybí olej nepomohol.

Review (sumarizujúci prehľad publikovaných vedeckých prác), ktoré hodnotilo vplyv doplnkov výživy s omega-3 mastnými kyselinami na mozog a kognitívne funkcie tiež nepreukázalo žiadny pozitívny vplyv v zmysle prevencie alebo úpravy demencie u seniorov.

Bosch J, Gerstein HC, Diaz R, et al. n–3 fatty Acids and cardiovascular outcomes in patients with dysglycemia. N Engl J Med. Published online June 11, 2012.

Kwak SM, Myung SK, Lee YJ. Efficacy of omega-3 fatty acid supplements (eicosapentaenoic acid and docosahexaenoic acid) in the secondary prevention of cardiovascular disease: a meta-analysis of randomized, double-blind, placebo-controlled trials. Arch Intern Med. Published ahead of print, April 9, 2012.

Dangour AD, Andreeva VA, Sydenham E, Uauy R. Omega 3 fatty acids and cognitive health in older people. Br J Nutr. 2012;107:S152-S158.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.08.2013, 22:56
Reagovať
Pridané: 12.08.2013, 22:56
Reagovať
Re: Re: Re: Re: Re: Re: big pharma nespí
Aspon si vies Peter urobit predstavu, co to stoji casu venovat vsetkym tymto veciam cas, intelekt a usilie. Len malo kto si vazi cas toho druheho, ak ide o ziskavanie odpovedi na jeho vlastne otazky. Ale podme k veci. Ak si precitas ako tieto studie funguju a cele vlakno tejto diskusie, tak si urobis jasno. Okrem toho si ten cas budes viac vazit. Ja by som vobec nedaval do suvislosti lieky + rybie oleje a riesenia zdravotnych komplikacii. Naco? Nam tu predsa ide o prevenciu a ciatocnu istotu. Zdrojov omega-3 MK mas malo, su nestabilne, krehke a lahko sa kazia. O tom, ze su pre zdravie nekonecne dolezite nie je rec. Nemusi ist predsa iba o oleje z ryb, zdrojov je viac. Toto je len jedna z ciest, ako sa ciastocne poistit, co vsak nestaci. Klucovy problem tychto studii je, ze sa z vysokou pravdepodobnostou pouzivaju davno pokazene oleje tak, ako vacsina dostupnych na trhu. Ak je omega-3 peroxidovane (pokazene) tak urobi viac skody ako osohu. Preto venujeme logistike a veciam okolo oleja velku pozornost (citaj predajne texty). Zaver je taky, ze omega-3 olej z trescej pecene ta nespazi a nezachrani, budes potrebovat viac zdrojov omega-3, ale toto moze byt jeden z nich v pripade, ze je zachovana jeho cerstvost (bez oxidacie).
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
PeterN
Pridané: 05.08.2013, 09:18
Reagovať
Pridané: 05.08.2013, 09:18
Reagovať
Re: Re: Re: Re: Re: big pharma nespí
Vlado, ako je to vlastne s tým Mercolom? Našiel som totiž na internete článok, kde sa do diskusie pod ním zapojil MUDr. Michal Piják a o Mercolovi tam hovorí ako o podvodníkovi... viď http://www.badatel.sk/kpm/zelezna-rakovina-prsnika/
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 12.08.2013, 22:09
Reagovať
Pridané: 12.08.2013, 22:09
Reagovať
Re: Re: Re: Re: Re: Re: big pharma nespí
Michal Pijak velmi dobre vie, co pise. Je pravda, ze asi 80-90% informacii u Mercola na webe su fajn informacie, niektore si vsak povymysla a zmanipuluje vo svoj prospech. Michal mi osobne rozpraval ako sa intenzivne zapajal do diskusii na jeho webe a to, co sa nedalo preargumentovat, to sa zmazalo. On ma zial na neho uz averziu.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
suprava
Pridané: 19.07.2013, 08:08
Reagovať
Pridané: 19.07.2013, 08:08
Reagovať
Re: Re: Re: Re: Re: big pharma nespí
Dobry den, a co rybi olej, ktory ponukate v eshope od firmy Kompava? Teraz neviem.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 28.07.2013, 13:39
Reagovať
Pridané: 28.07.2013, 13:39
Reagovať
Re: Re: Re: Re: Re: Re: big pharma nespí
Tazko na tuto otazku odpovedat. Ja osobne poznam pani Komorechovu a viem, ze je to jedna z najpoctivejsich podnikateliek ktore poznam. V kazdom pripade to na 100% zarucit nedokazem, treba polozit tuto otazku priamo do kompavy.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Mathew87
Pridané: 13.07.2013, 14:02
Reagovať
Pridané: 13.07.2013, 14:02
Reagovať
škodlivosť rybieho tuku
Nevravím, že rybí tuk nemá aj zdraviu prospešné účinky, ale podľa tohto článku http://osel.cz/index.php?clanek=7008 zvyšuje riziko rakoviny prostaty o 43%. Teraz neviem, či je zdravšie ho jesť alebo nie.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 15.07.2013, 22:53
Reagovať
Pridané: 15.07.2013, 22:53
Reagovať
Re: škodlivosť rybieho tuku
Propaganda nema hranice, obzvlast ak ju platia silne farma spolocnosti. Ako sa realne robia taketo "vedecke studie" uz za mna stihli objasnit dalsi experti, zelam prijemne citanie:

http://www.naturalnews.com/041154_fish_oils_scientific_study_science_fraud.html

PS: nic nove na svete. Tie stovky milionov dolarov, libier ci euro penazi, ktore ziskavaju vyrobcovia doplnkov vyzivy by si radi vlastnili ine spolocnosti (najma farma). Tia sa musia "branit" pred tym, ako zdravy rozum ludi ovladne po celom svete a oni pridu uplne o vsetko.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
vartik
Pridané: 11.07.2013, 18:48
Reagovať
Pridané: 11.07.2013, 18:48
Reagovať
Dostupnost
Dufam ze sa to zacne s dostupnostou trochu rozbiehat lebo zatial som nepochodil v ziadnej lekarni ani v KE ani PP a ani vo velkosklade v PP to nemali (co ma celkom zarazilo kedze zasobuju vacsinu lekarni v okoli).
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 15.07.2013, 16:47
Reagovať
Pridané: 15.07.2013, 16:47
Reagovať
Re: Dostupnost
Urcite sa to zlepsi, najma ak si vytlacite uvedeny letak a nechate ho lekarnikovi aby ho podla toho objednal. Drzime vam palce.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem