Spoznajte naše know-how už za 90 minút

Predstavte si, že namiesto prečítania jedného či dvoch článkov u nás na blogu, môžete získať úplné zhrnutie všetkých najdôležitejších myšlienok o výžive, pohybe a životospráve, ktoré dnes odporúčame. A to všetko len do 15 klikov na vašom monitore. Ste na to pripravený?

img

Online video vzdelávacia konzultácia

Využite tento rýchlokurz na to, aby ste sa dostali do obrazu vo výžive, v pohybe a v životospráve už za 90 minút. Ponúkame vám online službu, ktorú sme doteraz pre vás vyvíjali. Odstránili sme nutnosť fyzického doručovania našich video myšlienok (napríklad formou DVD) a tak máte novú možnosť za niekoľko klikov získať ucelený edukačný materiál, ktorý vás posunie vpred rýchlejšie, ako čokoľvek iné, čo u nás na stránke ponúkame.

Stále veríme, že najdôležitejšie je poskytovanie výživných a plnohodnotných informácií, ale aj napriek tomu sme pristúpili k tomuto kroku. Veríme že pre mnohých z vás je to bude veľmi užitočné. Tento krok je dôležitý najmä pre tých, ktorí by radi dostali informácie zhrnuté, usporiadané do zmysluplného celku a rýchlo “konzumovateľné” v krátkom časovom okne. Priznajme si to, niečo ako “fast-food”, ale kvalitné pripravený v domácej kuchyni z poctivých ingrediencií. Presne tento účel spĺňa naša 90 minútová online vzdelávacia konzultácia, ktorú sme nedávno začali predávať aj ako drahšiu DVD verziu

Pri nákupnom procese tejto ONLINE verzie vám v procese nákupu ponúkneme aj DVD verziu. Spolu vás to bude stáť podobnú sumu, ako keby ste kupovali len samotný DVD produkt. Rozdiel je iba v tom, že DVD k vám musí cestovať poštou, zatiaľ čo online video konzultáciu môžete začať pozerať okamžite za pár klikov hneď po zaplatení. 

Dôvod prečo je výhodné dokúpiť si aj DVD je ten, že táto online video konzultácia je vám k dispozícii na pozeranie po dobu iba dvoch týždňov. Ak chcete mať aj trvalý záznam tejto video konzultácie, odporúčame vám zakúpiť si aj DVD verziu. Na stiahnutie dostávate v oboch prípadoch ako bonus aj špeciálnu myšlienkovú mapu vo veľkom rozlíšení (PDF v A4, A3 a A2 formáte). Táto mapa je zložená zo všetkých poznatkov, ktoré v našom rýchlokurze prezentujeme, takže kedykoľvek sa na mapu pozriete, budete si pamätať, čo sme pri tomto symbole a obrázku hovorili a aké praktické kroky z toho pre vás vyplývajú.

Ak ste vždy chceli vidieť ucelený a rýchly sumár všetkých našich aktuálnych poznatkov, teraz na to máte tú najlepšiu príležitosť. Predtým, ako sa však rozhodnete, si pozrite aj našu prednášku, kde získate časť týchto poznatkov úplne zadarmo:

 

Objednajte si našu online video vzdelávaciu konzultáciu už dnes

 

scroll-top

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem