Zmena image našej web stránky

Posledné mesiace sme intenzívne pracovali s grafikom a programátorom na zmene dizajnu a niektorých funkcií našej web stránky. Veríme, že aj takýto detail môže pomôcť zlepšiť výsledný dojem našej práce k lepšiemu. 

Obliekli sme našej web stránke modernejší a funkčnejší kabát 

Samozrejme že image nie je všetko. Veríme však, že aj pekný dizajn pomáha ľuďom cítiť sa lepšie a príjemnejšie na našich webových stránkach. Vesmírne pozadie sme vymenili za pekné modré odtiene, úvodné intro stránky zmenili a optimalizovali tak, aby viac ľudí pochopilo hneď v úvode, čo môže od nás očakávať. A pre všetkých vás, ktorí nás pravidelne navštevujete sme trochu zväčšili font písma, vymenili ho (podľa nás) za krajší, aby sa vám lepšie čítalo to, čo pre vás píšeme. Ešte pracujeme aj na niektorých funkčných detailoch ale veríme, že sa vám zmena bude páčiť a budete sa na našich stránkach cítiť ešte krajšie ako kedykoľvek pred tým. Veríme, že sú to hlavne naše informácie ktoré vám pomáhajú stať sa lepšou verziou samých seba každý deň, 

Za pomoc pri vypracovaní zadania (ktoré sme si vždy pripravujem sami), srdečne ďakujeme Marcelovi Popikovi (dizajn) a nášmu web masterovi Ondrovi Balkovi, ktorý sa o našu web stránku stará v otázkach programovania už od roku 2007. To by vám Ondro vedel rozprávať koľko toho sa už pre nás naprogramoval. Ďakujeme vám páni za pomoc i trpezlivosť. Na záver si môžete ešte pozrieť dizajn webu, ktorý sme mali doteraz. Všetkých vás srdečne pozdravujeme. 

 

stary dizajn vladozlatos.com 2010 - 2012

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem