Získal som titul PhD.

Po piatich rokoch externého štúdia na SPU Nitra, som získal doktorandský titul PhD. Čo tomu predchádzalo a čo užitočné z toho máte vy, sa dozviete z nasledovného článku.

Dizertačná práca a Sokrates

Moju prácu som sa pokúsil napísať v duchu nasledovného motta:

"To, čo chceme povedať, by malo prejsť tromi bránami: bránou pravdy, bránou dobroty, bránou úžitku. Ak to, čo chceš povedať, nie je pravdivé, dobré ani užitočné, potom je lepšie nechať si to iba pre seba."

Sokrates

Verím, že sa mi to aspoň trochu podarilo a vy môžete využiť môj čas, ktorý som strávil nad touto prácou a získať najcennejšie poznatky o tom, ako efektívnejšie regenerovať v športe. Svoje poznatky som spracoval do nasledovného článku, v ktorom sa dozviete základné informácie o tom, ako priebeh mojej výskumne práce vyzeral.

Kto má záujem čítať viac do hĺbky problematiky, si môže stiahnuť celú dizertačnú prácu v PDF formáte v sekcií Publikácie.

Skúšku na obhajobu práce som absolvoval 13.9. 2011 (utorok) s úspešným koncom. Práca, na základe ktorej som získal titul PhD, sa nazýva:

VPLYV BCAA AMINOKYSELÍN S ROZVETVENÝM REŤAZCOM NA NIEKTORÉ ANTROPOMETRICKÉ A BIOCHEMICKÉ PARAMETRE U VYBRANÝCH SKUPÍN VRCHOLOVÝCH ŠPORTOVCOV.

Verím, že osoh z napísanej práce budú mať nie len športovci a ich tréneri, ale aj študenti výživy, pedagógovia a možno aj športový lekári. Všetkým želám príjemné čítanie a aplikáciu užitočných informácií do praxe.

Článok čítajte TU

Publikáciu si bezplatne stiahnite TU

Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem