Recenzovali sme vynikajúcu knihu

Petr Fořt je jeden z najlepších českých odborníkov na výživu, s ktorým sme v kontakte už od roku 2006. Mali sme česť recenzovať obsah jeho poslednej knihy, ktorú napísal s Ivanom Machom.

img

NEVÍTE, CO JÍTE - Jak vás klame potravinářsky průmysl

Tak znie celý názov poslednej knihy, ktorú napísali páni RNDr. Petr Fořt, CSc. a Ing. Ivan Mach, CSc. Obaja fantastickí českí odborníci, s ktorými spolupracujeme už od roku 2006. V tých dávnych časoch som absolvoval ich akreditovaný kurz Poradcu pre výživu, ktorý pokračuje dodnes a dokonca na ňom pravidelne prednášame na SR aj v CZ [1], [2].

V rámci nášho vzdelávania sme považovali za úplný základ odborne “vyrastať” na knihách od Petra Fořta. Máme ich v knižnici takmer všetky čo napísal a nie je ich málo. Častokrát si na prednáškach robíme srandu (hoci to myslíme vážne), že tak, ako niekto vyrastal na knihách od Herryho Pottera, tak my sme vyrastali na knihách od Petra Fořta. 

V posledných mesiacoch sme mali tú česť stať sa hlavnými recenzentmi hrubopisu knihy, ktorú si už dnes môžete kúpiť v kníhkupectvách. S Petrom sa stretávame veľmi pravidelne a takéto a iné formy spolupráce môžete očakávať aj v budúcnosti. Na poslednom stretnutí v Prahe (10/2014), kedy nám Peťo odovzdával aj jeho knihu s autogramom, sme preberali môj aktuálny metabolický výskum a namerané výsledky. Peťo “len” 20 rokov pôsobil ako vedec a športový fyziológ vo vrcholovom športe, takže diskusia s ním bola viac ako užitočná. 

Želáme vám príjemné čítanie tejto novej zaujímavej knihy. Z nasledovných fotografií sa môžete pozrieť, ako plynul náš čas spolu s Peťom. Tu je rok 2014:

2013

2007

2006

Mathew87
Pridané: 17.12.2014, 19:16
Reagovať
Pridané: 17.12.2014, 19:16
Reagovať
Kde je recenzia?
Ahoj Vlado,
kde si môžeme tú rezenciu prečítať?
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 08.01.2015, 22:35
Reagovať
Pridané: 08.01.2015, 22:35
Reagovať
Re: Kde je recenzia?
Oficialna neexistuje, Peto mi posielal jeho hrubopis a ten som mu recenzoval, navrhoval drobne upravy, korekcie...
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem