Rodičia a tehotenstvo

Kniha pre rodičov v predaji

V deťoch je naša budúcnosť, ale za budúcnosť detí sme zodpovední my rodičia. Teraz má aj táto veta pre nás úplne iný rozmer. Už sme tiež rodičia. Získajte manuál k životospráve svojich detí a pomôžte im objavovať svet cez zodpovedné postoje a myšlienky. Prečo výživa je pre deti niečo ako nástroj?

Publikácia pre rodičov o výžive detí

Predstavte si, že vy ako rodičia môžete do ohromne veľkej miery ovplyvniť to, či vaše deti budú po väčšinu svojho času v živote napĺňať svoj potenciál, alebo naopak kompenzovať si nedostatky vo svojom živote. Ako je to možné? Jednoducho. Vy im dávate pohľad na svet cez filtre, ktoré máte sami v hlave - čiže cez myšlienky, vieru a postoje. Keďže nikto z nás sa nenarodil s manuálom na použitie v rukách, sme závislí od toho, aký plán cesty pre nás pripravia naši rodičia. Čím zodpovednejší majú vlastný prístup k sebe, čím viac sa za svoj život vzdelávali v dôležitých kompetenciách, čím viac si rozvíjali emočné a komunikačné schopnosti, tým viac nám toho do života poskytnú. Prístup nejako bolo a nejako bude je zľahka povedané - nezodpovedný. Ak ide o energetický potenciál, je to práve ľudské telo, ktoré môže byť záťažou (fyzickou a následne aj emočnou).

Stáva sa to najmä vtedy, ak nedokážeme my ani naše deti počúvať svoje telo, mať ho radi a vedieť s ním zaobchádzať tak, aby fungovalo efektívne po dlhé desaťročia. Väčšina ľudí nepracuje tak fyzicky náročne (ani detí), že by minuli všetku skonzumovanú a slnečnú energiu na prácu a pohybové činnosti. Energia sa automaticky ďalej transformuje a mení na jednotky emočnej energie. Tú však väčšina ľudí v tomto levely spáli, pretože nedokážu dostatočne ovládať svoju myslel ani svoji telo, sú zahltený negatívnymi myšlienkami, sledujú negatívne programy či správy a tak si do života priťahujú "len to najlepšie". A práve tu je ten bod zlomu, ktorý potrebujete prekonať a to isté naučiť aj svoje deti. Umožniť vám aj deťom aby ich energia sa mohla transformovať z fyzickej na emočnú, cez mentálnu až na psychickú. Iba ak naša energia dokáže dosiahnuť oblasť mentálnej aj psychickej energie, iba vtedy dokážeme my aj naše deti napĺňať svoj nekonečný potenciál a hľadať kreatívne riešenia na zlepšovanie kvality svojho života. Pokiaľ sa to vám za celý život nepodarilo, vaše deti to len ťažko naučíte a po celý život ich čakajú len činnosti, ktorými si budú musieť kompenzovať svoje nedostatky. Nedovoľte, aby sa to stalo vám ani vašim deťom. 

energeticky potencial Vlado Zlatoš 

rodičia kniha Vlado Zlatoš
Keďže oblasti emočnej a komunikačnej inteligencie je ťažké obsiahnuť, preto sa týmto témam nevenujeme dôsledne ale iba okrajovo. Zaujímať vás však môžu rôzne inšpirujúce myšlienky, ktoré sme nedávno publikovali o mentálnych zákonoch alebo o psychológii úspechu. Čomu sa však venujeme naplno sú oblasti zdravia, výživy, kondície a životosprávy nie len dospelých, ale aj detí. Preto sme spracovali už dávnejšie odbornú publikáciu, ktorá je už dostupná v online verzii (PDF formát).

Kniha "RODIČIA" je manuál o životospráve vašich školopovinných detí. Je to odborná i praktická pomôcka pre rodičov, ktorá obsahuje dôležité informácie pre lepšiu starostlivosť o vaše deti. Obsah publikácie je založený na základe 139-tich vedeckých a odborných prác zo zahraničia a pre rodičov prináša dôležitý odkaz: "buďte zodpovedný za život svoj i svojich detí".

K napĺňaniu životne dôležitej rodičovskej úlohe, vám nekonečne držíme palce. 

 

 

Súvisiace odkazy
e-Publikácia RODIČIA

Ivuska
Pridané: 15.01.2018, 09:41
Reagovať
Pridané: 15.01.2018, 09:41
Reagovať
recepty
Ahoj Vlado,

su sucastou knihy recepty pre prve prikrmy, skratka prechod z umelého mliecka na stravu? Nas maly zacina zeleninkou, ale dalej vsetci davaju rozne obilne kase totalne preplnene sacharidmi, branim sa tomu, ale neviem ci m ich nahradit. Na jednu porciu tam vychadza 25g sacharidov, to nejem ani sama, nieto ze by so mto chcela davat malému pred spanim.
Moc dakujem.
Ivana
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 15.01.2018, 19:29
Reagovať
Pridané: 15.01.2018, 19:29
Reagovať
Re: recepty
Toto je uz velmi stara a menej aktualna publikacia, navrhujem vam zakupit si tuto, v ktorej je dobry sumar poznatkov, ktore sme zbierali v case 0-5 r u nasej dcerky:

https://produkty.vladozlatos.com/zdrave-stravovanie-pre-deti.html

recept na prvy pokrm, ktory sme Amelka davali mi, najdete v tomto clanku:

https://www.vladozlatos.com/blog/clanky-o-zdravi/zdrava-dojcenska-vyziva-pre-dieta.html
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
peta
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Pridané: 12.03.2013, 18:12
Reagovať
Kniha
Kniha sa bude dat kupit aj v knihkupectvach ako je napr. panta rhei? dakujem
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vlado
Pridané: 16.10.2012, 18:15
Reagovať
Pridané: 16.10.2012, 18:15
Reagovať
Re: Kniha
Nie, kniha je dostupna len v nasom obchode. Pripravujeme vsak aj zaujimavu publikaciu, ktora by mala byt dostupna v knihkupectvach po celom slovensku. Ta vsak je len v koncepte rozpracovana, cize o tom az niekedy nabuduce.
Prihláste sa pre hodnotenie komentára:
(0x)
Vytvorte si účetVyhľadávanie

NAŠE PROJEKTY

Vlado
Tina

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem