...

Partneri

Vydavateľstvo ELIST

Vydavateľstvo ELIST

V spolupráci s vydavateľstvom Elist pre vás pripravujeme kvalitné ebooky. Vydavateľstvo ponúka knihy rôznych žánrov pre váš osobný rozvoj a zábavu.

PhotoDune

PhotoDune

Server, kde nakupujeme obrázky a fotky, ktoré využívame na našich webových stránkach. Viac info TU. Príklad licencie TU

Translata

Translata

Translata je vynikajúca a spoľahlivá spoločnosť, ktorá pre nás vykonáva rôzne prekladateľské práce odborných textov. Jej portfólio služieb je široké a konkrétne informácie nájdete na ich webovej stránke www.translata.sk

Kompava s.r.o.

Kompava s.r.o.

S Firmou KOMPAVA s.r.o. som od júla 2006 začal spolupracovať na pripravovanom projekte v oblasti vzdelávania zameraný na výživu a životosprávu výkonnostných a vrcholových športovcov. Firma sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou športových výživových doplnkov od roku 2002. Jej výrobky pouzívam osobne a som spokojný. Viac na www.kompava.sk

Magnesia minerálna voda

Magnesia minerálna voda

Spolupracujúci partner, pre ktorého pripravujeme odborné podklady pre PR články a mediálne výstupy v rámci Slovenskej republiky.

dm drogérie markt

dm drogérie markt

Produkty spoločnosti dm drogérie markt odporúčame pravidelne v našom blogu i v diskusných komentoch ktoré vedieme s našimi čitateľmi. Produkty tohto spolupracujúceho partnera využívame denne aj my a preto ich môžeme bez obáv odporúčať ďalej. Pre tohto partnera sme spracovali odborný PR článok s návodmi na správne použitie odporúčaných produktov.

Slávia Agrofert

Slávia Agrofert

So športovým areálom Slávia Agrofert spolupracujeme v rámci Beach Volley Akadémie (tréningové centrum) a tiež v rámci individuálnych a skupinových kondičných tréningov.

Summer Club Incheba

Summer Club Incheba

Spolupracujúci partner, s ktorým pravidelne každý rok organizujeme turnaje v plážovom volejbale. Posledný ročník si môžete pozrieť z nasledovného článku TU. Aktuálne prebiehajú prípravy na turnaj leto 2012.

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem