Tento článok je staršieho vydania a informácie ktoré obsahuje, už nemusia byť aktuálne. Pokiaľ vás táto téma zaujíma a chceli by ste, aby sme sa jej opäť venovali, zahlasujte. Články s najvyšším počtom hlasov pripravujeme prednostne.
ruka
Hlasov:2
banner

Ako stratiť bruško po pôrode

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť ako stratiť bruško po pôrode. Som rok po cisárskom ...

Formovanie brušných svalov je dlhodobý proces. Okrem toho, že svalstvo treba formovať aj komplexnejšími cvičeniami, je nutné mu umožniť sa "objaviť" na povrchu. To znamená zmenšiť množstvo podkožného tuku na bokoch, páse a na bruchu (pod 20%). Oba tieto kroky si vyžadujú komplexný prístup a stratégiu, ktorá žiaľ nepozná žiadne špeciálne skratky. Existujú však niektoré cvičenia ktoré sú ďaleko efektívnejšie ako tie tradičné (klasické), napríklad tieto pomocou ktorých brušné svalstvo precvičíte za 90 sekúnd (dobre čítate):

 

Ako efektívne precvičiť brucho za 90 sekúnd?

 

Na druhej strane ide "len" o cvičenia, hoci efektívne. Môže nastať situácia, že vaše brušné svalstvo bude vyformované, ale pokiaľ budete mať viac ako 18-20% podkožného tuku, tak svoje brušné svalstvo neuvidíte. Na to budete musieť začať problematiku chápať viac zo široka (v súvislostiach) a k tomu vám môže dopomôcť tento článok:

 

Komplexná stratégia na formovanie brucha

Tieto stránky využívajú Cookies. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies na týchto webových stránkach.

Rozumiem